Ak sa cítiš byť NEZLOMNÝ VYTRVALÝ VÍŤAZ , tak si náš!

V sobotu 6. mája 2023 budete mať opäť príležitosť zúčastniť sa vodáckej akcie Malodunajský maratón 2023.

Spoločnosť Blachotrapez spolu s Klubom Malý Dunaj Vás srdečne pozýva na jedinečnú akciu svojho druhu na Slovensku. Táto akcia je určená nielen pre milovníkov splavov, ale predovšetkým pre všetkých, ktorí chcú stráviť aktívny deň v prírode.

Malodunajský vodácky maratón sa koná každoročne a prechádza najkrajšími miestami na rieke Malý Dunaj. Táto akcia je zameraná nielen na zábavu, ale aj na podporu aktivít s dobrým úmyslom.

Príď si zašportovať, zasúťažiť, prípadne sa aj vykúpať vo vodách Malého Dunaja, ale najmä užiť si skvelý deň.

Podrobné info TU.

Príď aj ty

Nečakaj na inú príležitosť, chop sa vesla a pádluj!

Skús si zmerať sily s nami

V minulej sezóne sme bojovali o stupne víťazov, no pre 38 sekúnd nám zostali oči len pre plač.  Sme nezlomní a tento rok to skúsime zasa. Pridajte sa aj vy a zmerajte si sily s nami.

Spoločnosť Blachotrapez sa rozhodla pre tento projekt preto, lebo sa snaží podporovať aktivity, ktoré prispievajú k zlepšeniu kvality života. Sme spoločnosť, ktorá je lídrom na trhu vo výrobe plechových strešných krytín, fasádnych systémov, odkvapových systémov Krop a aj plotov Gard a preto sme sa rozhodli pre tento projekt, pretože chceme podporovať aktivity, ktoré sú v súlade so záujmami a hodnotami našej spoločnosti.

Nezabudni sa registrovať

Už aj polmaratón

Novinka! Polmaratón pre deti.

Od tohto ročníka novinka pre deti – alebo aj v kombinácii so starším členom posádky: Polovičná trať s rovnakým cieľom – kolový mlyn Jelka.

Príďte aj so svojimi rodinami v sobotu 6.5.2023 o 8:00 do Táboriska Nová Dedinka, kde bude štart.

Od 12:00 budeme očakávať prvých pretekárov v cieli – v Jelke pri Kolovom Mlyne, kde sa do večerných hodín budeme spolu zabávať pri výbornom jedle a živej hudbe.

Vidíme sa na vode!

© Copyright - chcemepomahat.sk