A je to tu! Blachotrapez CUP 2023

Sme opäť tu. Aj v roku 2023 sa k Vám chceme priblížiť vďaka projektu pomoci www.chcemepomahat.sk. Blachotrapez cup 2023 je jedinečný futbalový turnaj pre deti do 10 rokov spolu s bohatým sprievodným programom pre všetkých. Už v júni k Vám zavítame a to konkrétne do troch rôznych miest.

Blachotrapez cup 2023 otvára svoje brány

03.06.2023 zavítame do Lehoty pod Vtáčnikom a 17.06.2023 Vás radi uvidíme v Nižnej na Orave, na miestach, kde sme sa minulý rok tešili výbornému ohlasu od účastníkov podujatí. O týždeň neskôr 24.06.2023 zakončíme regionálne vyraďovacie turnaje vo východoslovenskej obci pri Lipanoch – DUBOVICA.

Na každom regionálnom turnaji bude medzi sebou súperiť až 16 tímov. 5 najlepších tímov v regionálnych kolách si vybojuje postup do finálového turnaja, ktorý sa bude konať u víťaza minulého ročníka na futbalovom ihrisku Gabión Arény v Nižnej na Orave 01.07.2023

Neváhajte a registrujte svoje tímy už teraz. Teší sa na Vás spoločnosť Blachotrapez  sro

Bohatý sprievodný program pre všetkých ZADARMO

Nemusíte hrať futbal na to, aby ste si s nami užili deň. Pozývame Vás vychutnať si zábavu so svojimi deťmi, rodičmi alebo priateľmi. Máme pre Vás pripravené rôzne atrakcie a súťaže. Deti môžete nechať vyšantiť sa na nafukovacích hradoch, v stánku maľovania na tvár, zatiaľ čo vy si budete vychutnávať kávičku alebo iné občerstvenie. Môžete sa zúčastniť aj súťaží o najrýchlejšiu či najpresnejšiu strelu. A určite si nenechajte ujsť chuť cukrovej vaty.

Pozrite sa s nami ako to vyzeralo na finále minulý rok v Závažnej Porube.

Článok tu

Vybojuj si postup do finále!

Tak ako vlani, aj teraz deti budú bojovať na regionálnych kolách Blachotrapez CUPu o postup do celoštátneho finálového turnaja a môžu tak získať pre svoj klub nielen krásne nové futbalové dresy, ale aj športové futbalové vybavenie pre rozvoj futbalových talentov.

Stiahnite si a vyplňte registračný formulár, pošlite ho na e-mail m.petrasek@blachotrapez.sk s vyznačením Vami vybraného turnaja. Registrujte sa čo najskôr, na každý turnaj je limitovaný počet: 16 tímov.

Každý tím sa môže zúčastniť iba jedného regionálneho turnaja.

Lehota pod Vtáčnikom 03.06.2023

Nižná nad Oravou 17.06.2023

Dubovica 24.6.2023

Na každom regionálnom turnaji bude medzi sebou súperiť až 16 tímov. 5 najlepších tímov v regionálnych kolách si vybojuje postup do finálového turnaja, ktorý sa bude konaťna futbalovom ihrisku Gabión Arény.

FINÁLE   Nižná nad Oravou – 01.07.2023

hlavná cena
© Copyright - chcemepomahat.sk