Benefičný LIVE KONCERT

Zrodila sa myšlienka…

Nebolo to dávno, keď Andrea Bocelli spieval pre Miláno a celý svet, pre milióny ľudí na celom svete, ktorých pohyb bol obmedzený v rámci opatrení prijatých v boji proti novému koronavírusu.

Aj my sme zostali uväznení vo svojich domovoch. Plány sa zrušili, v lepších prípadoch odsunuli na neskorší termín.

Spoločnosť Blachotrapez sa rozhodla v roku 2020 pomáhať. Naplánované bolo organizovanie futbalových turnajov pre deti pod názvom BLACHOTRAPEZ CUP,žiaľ, pre koronavírus musela tieto turnaje odložiť na neurčito. Počas turnajov mala v pláne v spolupráci s neziskovou organizáciou ĽUDIA ĽUĎOM  pomáhať ľuďom so zdravotným alebo sociálnym znevýhodnením poukazovaním na ich výzvy a podporu.

Osud to zariadil inak a pobyt vonku v prírode sa zmenil na akciu “ZOSTAŇ DOMA“. Tu sa zrodila myšlienka – pomôcť tým, čo každoročne pomáhajú, no “vďaka” pandémii koronavírusu pomáhať nemôžu.

Podporte Gaučovú výzvu

Narýchlo sa nám podarilo vďaka skvelým ľuďom zorganizovať podujatie, ktoré snáď osloví väčšie množstvo ľudí, chytí ich za srdce, poteší dušu a pomôže aspoň na chvíľku zabudnúť na každodenné útrapy a obmedzenia.

Dúfame, že spoločnými silami sa nám podarí podporiť aj hlavnú myšlienku tohto benefičného koncertu – finančne podporiť projekty Gaučovej výzvy, ktorú vyhlásila nezisková organizácia ĽUDIA ĽUĎOM #gaucovavyzva.

Máme aj ďalšie projekty

Zároveň veríme, že ostatné plánované aktivity pomoci spoločnosti Blachotrapez ako sú Čisté hory či Veľké čistenie Malého Dunaja sa nám podarí zorganizovať v pôvodných termínoch.

Ďakujeme Vám, že ste prijali naše pozvanie na tento koncert a tešíme sa na stretnutia s vami pri ďalších projektoch.

Generálny partner

© Copyright - chcemepomahat.sk