BLACHOTRAPEZ CUP ORAVA 2021

Prvá septembrová nedeľa na Orave bude patriť deťom. V Gabión Aréne futbalového štadiónu v Nižnej na Orave sa od 9:00 uskutoční veľký futbalový sviatok. Hostiť bude prvý futbalový turnaj pre deti do 9 rokov pod názvom BLACHOTRAPEZ CUP ORAVA 2021. Sily si zmerajú deti z rôznych kútov Oravy. Od Zuberca cez Nižnú, Dolný Kubín až po samý západný kraj – Oravskú Lesnú. Naša spoločnosť bude držať palce hviezdnemu tímu Blachotrapez zloženému z detí zamestnancov spoločnosti Blachotrapez. Svoje tímy môžete registrovať TU.

Výťažok z akcie venujeme

v nedeľu 5.9.2021 od 8:45

všetkých zúčastnených bude zabávať DJ Miloš, ktorý nám bude spríjemňovať celý futbalový turnaj i sprievodné akcie kvalitnou hudbou a v čase prestávky aj disco pre deti. Aby nikto nezostal hladný, bude pripravené občerstvenie – bufet. Najmenší si  budú môcť schuti zaskákať na nafukovacom hrade, prípadne navštíviť stanovisko maľovania na tvár či pochutnať si na cukrovej vate… Do súťaže o najrýchlejšiu strelu sa môže zapojiť ktokoľvek, kto neprekročil vek 147 rokov a dokáže kopnúť ako-tak do lopty.

program blachotrapez cup orava 2021

odmena pre každé dieťa

Určite sa Vám oplatí prísť!

Každé dieťa dostane sladkú odmenu. Rodičia budú spokojní, že ich deti budú šťastné a taktiež spokojné.

Zároveň každý z hráčov si z turnaja odnesie pamätnú medailu ako spomienku na turnaj. Navyše z každého tímu bude ohodnotený najužitočnejší hráč – vyberať budú tréneri ostatných tímov. Súčasne bude ohodnotený aj hráč a brankár turnaja.

U nás sú víťazi všetci!

Na záver turnaja nastúpia domáci muži na majstrovský futbalový zápas FK Nižná – ŠK Turčianska Štiavnička

© Copyright - chcemepomahat.sk