“Góóóóóóóóóól!”

V nedeľu 20.6.2021 to na futbalovom ihrisku v Réci pri Senci vrelo. A to doslova! V úmornej horúčave sme odštartovali prvý z turnajov BLACHOTRAPEZ CUP. Za účasti 13 futbalových tímov detí do 7 a do 9 rokov a pod drobnohľadom približne 500 divákov prevažne rodičov detí, ale aj návštevníkov zo širšieho okolia začala svoju púť séria futbalových turnajov s názvom Blachotrapez cup.

Radosť, rýchlosť, víťazstvo…to je Blachotrapez cup!

Nadšenie detí zo súťaženia bolo badať, veď konečne po uvoľnení opatrení si mohli schuti porovnať svoje sily s inými rovesníkmi. Radosť bola znásobená možnosťou zasúťažiť si v disciplínach  – rýchlosť strely na bránku, alebo presnosť strely do jamky tzv. FOOTGOLF.  Kto práve nehral súťažný zápas mohol si spríjemniť chvíle pri maľovaní na tvár alebo si schuti zaskákať na nafukovacom hrade. Pre všetkých bol k dispozícii bufet s vyberanými jedlami a perfektne vychladeným pivkom, zmrzlinou, či cukrovou vatou… Nechýbal ani stan Blachotrapez s pohostením pre všetkých, ktorí mali záujem sa stretnúť a porozprávať s našimi zástupcami a obchodnými partnermi. Súťaživosť detí bolo cítiť na každom kroku a keďže deti učíme neposudzovať medzi lepším a horším, medzi víťazom a porazeným, tak tentoraz boli víťazmi všetci.

Hodnota sa nemeria leskom kovu

Každý zo zúčastnených dostal krásnu pamätnú medailu. Jej lesk nie je dôležitý. Hodnotu nemeriame leskom kovu, ale najmä zážitkami, ktoré sme pri jej získaní nadobudli. A samozrejmeaj tie, ktoré si uchováme v srdci ako pamiatku na krásne strávený deň. Tímy s najväčším počtom strelených gólov boli zvlášť odmenené vecnými cenami od spoločnosti Blachotrapez . Taktiež aj najužitočnejší hráč z každého tímu dostal pohár a vecné ceny. Každý tréner hlasoval aj za najužitočnejšieho hráča celého turnaja – za kategóriu U7 a U9 zvlášť. Naprázdno neodišiel ani víťaz k kategórie dospelých účastníkov súťaže o najrýchlejšiu strelu.

Tešíme sa na ďalšie stretnutie

Vďaka veľkému počtu pozitívnych ohlasov k úspešne zorganizovanému turnaju sme nadobudli pocit vďačnosti, ale aj zodpovednosti k prístupu zorganizovať aj ďalšie turnaje. Latka je nastavená a my sa ju budeme snažiť už len prekonávať. Sme veľmi radi, že sa turnaj páčil a tešíme sa na Vás pri ďalšom turnaji. Tak dovidenia priatelia. Už čoskoro. Sledujte náš kalendár plánovaných akcií, možno sa stretneme skôr – napríklad v Tatrách na túre, kde pri troške šťastia môžete aj vyhrať.

© Copyright - chcemepomahat.sk