Aj na Orave vyrastajú futbalové talenty

Ďalším pokračovaním regionálnych kôl Blachotrapez Cupu bol tentoraz turnaj na Orave. Opäť sme zavítali do Gabión arény futbalového štadióna v Nižnej. Všetkých účastníkov milo privítali slnečné lúče a taktiež výborne pripravené zázemie. Perfektne vylajnované hracie plochy, priestory pre každý tím, veľký bufet…nikomu nič nechýbalo.

Turnaja sa zúčastnilo 14 tímov zo širokého okolia, ba čo viac, prihlásili sa aj dva tímy zo susedného Poľska. Rozdelili sme ich do dvoch skupín, v ktorých si zmerali sily každý s každým. Na základe výsledkov sa v play off stretli tímy z oboch skupín postavených na rovnakých pozíciách. O postup do celoslovenského finále sa bojovalo už v základnej skupine, ale najmä v play off v zápase tretích mužstiev.

Nakoniec si postup do finále vybojovali nasledujúce tímy:

ŠK Tvrdošín

TJ Roháče Zuberec

TJ Tatran Chlebnice

Fun & Futball    (Polska)

MŠK Námestovo

Po celý čas futbalového turnaja pripravila spoločnosť Blachotrapez aj sprievodný program pre všetkých návštevníkov tohoto športového sviatku.

Skákací hrad, cukrová vata, strela na presnosť či súťaž o najrýchlejšiu strelu. Nakoniec sme celý športový deň zakončili penovou párty.

Veríme, že takéto úspešné dni zažijeme ešte veľakrát.

Nezabudnite si pozrieť aj galériu fotiek

© Copyright - chcemepomahat.sk