Mnohí z Vás alebo vašich rodinných príslušníkov veľmi radi a často navštevujú Vysoké Tatry. Najnavštevovanejšími dolinami sú Javorová a Bielovodská a taktiež dolina Zadné Meďodoly. Práve tu v týchto dňoch boli dokončené plánované realizácie prekrytia oddychových miest – altánkov. Sme veľmi radi, že sme na túto premenu mohli v rámci projektu CHCEMEPOMAHAT.SK  poskytnúť kompletné strešné prekrytie krytinou JANOSIK, ktorá je charakteristická dokonalou imitáciou dreveného šindla. Realizáciu celého prekrytia zobral pod svoje krídla generálny partner projektu ŠL-TANAPu za čo im veľmi pekne ďakujeme a tešíme sa na ďalšie podobné projekty v nasledujúcich rokoch.

Veríme, že všetci návštevníci, ktorí spomínané doliny v našich veľhorách navštívia, nájdu v týchto prístreškoch dokonalé miesto na odpočinok, načerpanie nových síl, prípadne v nepriaznivom počasí nájdu útočisko pred vetrom a dažďom.

 

 

 

 

 

 

Zároveň sme veľmi radi a veľmi nás teší, že sa podarila aj druhá z plánovaných realizácií. Jednak oprava prekrytia “snehovej  jamy”, ktorá slúži na ochranu nových sadeníc pred nepriaznivým počasím a zároveň prináša perfektné podmienky na adaptáciu v prostredí Zápedných Tatier – Roháčov , do ktorého budú tieto sadenice vysádzané a za druhé – prekrytie terénnej stanice “KASNE” v Látanej doline – Roháčoch využívanej najmä ako útočisko popri prácach pri obnove a zveľaďovaní lesných porastov, vysokohorských chodníkov, studničiek…..

 

 

 

 

 

 

 

 

Všetkým zainteresovaným osobám vyslovujeme úprimné “ĎAKUJEME” alebo aj ako naši starí rodičia nás učili: “Pán Boh zaplať!”

Ďakujeme, že chránite našu spoločnú prírodu a pomáhate pri odovzdávaní tohoto odkazu aj mladším generáciám.

 

 

© Copyright - chcemepomahat.sk