Hľadáme Finalistov Blachotrapez CUP 2024: Usporiadajte eliminačný turnaj a získajte miestenku pre víťaza!

Blachotrapez CUP 2024 je na obzore a my hľadáme najlepších z najlepších.  Hľadáme futbalové tímy detí, ktoré sa zúčastnia tohto prestížneho turnaja. Ak máte vášeň pre futbal a chcete mať šancu zúčastniť sa na tomto vzrušujúcom podujatí, máme pre vás skvelú správu! Hľadáme finalistov Blachotrapez CUP 2024 a vy máte možnosť získať miestenku pre váš tím.

Nový Formát Blachotrapez CUP 2024: Maximálny Počet Eliminačných Turnajov

S úvodným nadšením a veľkým očakávaním vyhlasujeme, že Blachotrapez CUP 2024 prichádza s novým formátom, ktorý zabezpečí vyváženú súťaž a ešte viac vzrušujúcich momentov. S cieľom zachovať podporu menších futbalových klubov a zabezpečiť rovnaké podmienky pre všetkých zúčastnených, sme stanovili maximálny počet eliminačných turnajov na 15. Tieto turnaje sa vďaka spoločnosti BLACHOTRAPEZ budú konať po celom Slovensku, čo poskytne príležitosť každému tímu zapojiť sa do súťaže.

Aby sme dali možnosť rozvíjať talenty všetkých detí, rozhodli sme sa uprednostniť klasické tímy pred akadémiami, preto prosíme, aby sa hlásili najmä tímy, ktoré nezdružujú deti z viacerých tímov oblasti.

FINÁLE BLACHOTRAPEZ CUP 2024 bude 15.6.2024 v Gabión Aréne futbalového štadióna v Nižnej na Orave

Ako to funguje?

Jednoducho. Máte záujem o usporiadanie eliminačného turnaja, kde tímy budú súťažiť o postup na finále Blachotrapez CUP 2024?

Prihláste sa nám na m.petrasek@blachotrapez.sk

Usporiadajte v mesiacoch apríl/máj eliminačný turnaj detí do 10 rokov s počtom tímov 4 a získajte miestenku pre víťaza tohto turnaja.

A ešte viac, každý záujemca, ktorý usporiada takýto turnaj, nielenže dostane jednu miestenku pre víťaza tohto eliminačného podujatia, ale má možnosť byť vylosovaný ako ďalší finalista spomedzi všetkých organizátorov eliminačných turnajov!

Blachotrapez Cup 2024

Prečo a ako sa zúčastniť?

  1. Šanca na účasť na prestížnom podujatí: Blachotrapez CUP je známy svojou kvalitou a prestížou. Usporiadajte eliminačný turnaj a získajte možnosť zúčastniť sa na tomto výnimočnom podujatí, kde budete súťažiť proti najlepším tímom z regiónu.
  2. Rozvoj futbalových talentov: Vaši hráči budú mať príležitosť ukázať svoje futbalové zručnosti a talent pred širokou verejnosťou. Účasť na turnaji a súťaž s inými tímami prispeje k rozvoju ich schopností a skúseností.
  3. Skvelá atmosféra a zážitky: Usporiadanie eliminačného turnaja je skvelý spôsob, ako vytvoriť pozitívnu atmosféru medzi hráčmi, ich rodinami a fanúšikmi. Okrem toho, víťaz eliminačného turnaja sa môže tešiť na vzrušujúci zážitok na FINÁLE Blachotrapez CUP 2024.

  1. Máte záujem usporiadať eliminačný turnaj? Naplánujte a uskutočnite turnaj, kde tímy budú súťažiť o miestenku na finále Blachotrapez CUP 2024.
  2. Kontaktujte nás: Pred uskutočnením turnaja nás kontaktujte a poskytnite nám informácie o možných súťažiacich tímoch.
  3. Získajte miestenku: Každý organizátor eliminácie, ktorý nás kontaktuje, dostane jednu miestenku pre víťaza ich turnaja. Zároveň bude zaradený do losovania o jednu miestenku na Finále Blachotrapez CUP 2024.
  4. Máte len záujem súťažiť? Sledujte našu stránku a dozviete sa, kedy a kde sa budú konať eliminačné turnaje. Hľadáme finalistov Blachotrapez Cupu 2024 a možno ste to práve Vy!

Buďte súčasťou Blachotrapez CUP 2024!

Tak čo, ste pripravení ukázať svoj futbalový talent a bojovať o miestenku na Blachotrapez CUP 2024? Nezmeškajte túto úžasnú príležitosť a usporiadajte eliminačný turnaj ešte dnes! Kontaktujte nás a buďte súčasťou tohto úžasného futbalového podujatia, ktoré vás zavedie na cestu k futbalovej sláve. Blachotrapez CUP 2024 čaká na vás!

Chcete vedieť ako sme si to užívali naposledy? Pozrite sa na to s nami. TU!

Zoznam eliminačných turnajov:

1.

2.

3.

4.

1.

2.

3.

4.

1.

2.

3.

4.

1.

2.

3.

4.

1.

2.

3.

4.

1.

2.

3.

4.

1.

2.

3.

4.

1.

2.

3.

4.

1.

2.

3.

4.

1.

2.

3.

4.

1.

2.

3.

4.

1.

2.

3.

4.

1.

2.

3.

4.

1.

2.

3.

4.

1.

2.

3.

4.

Základné pravidlá turnaja

Na sledujúce pravidlá sú pre finálový turnaj záväzné, pre eliminačné turnaje sú odporúčané.

Kategória: U 10, nar. 1.1.2014-31.12.2015

  • môžu byť aj mladší
Zloženie tímu Minimálne 6 a maximálne 10 hráčov

(chlapcov aj dievčat)

Prihlásiť sa, a teda zúčastniť sa súťaže môžu chlapci aj dievčatá v jednom družstve.

Podmienka účasti: Podmienkou pripustenia hráča na zápas v každej fáze súťaže je mať platný preukaz totožnosti s fotografiou:  elektronický registračný preukaz.

Hráč prihlásený do turnaja môže reprezentovať iba jeden tím – ten, ku ktorému má hráč príslušnosť – vo všetkých fázach turnaja (eliminácia a finále).

Na finálový turnaj je povolená zmena max dvoch hráčov (z pôvodnej súpisky – v eliminácii). V prípade voľných miest na súpiske v eliminácii je na finále možné dopísať súpisku do maximálneho počtu 10 hráčov.

Prezentácia: 8:00 h do 8:30 h v mieste konania podujatia. Pri prezentácii odovzdať’ :

Súpisku s uvedením mena, priezviska, dátumom narodenia, číslom registrácie

Žrebovanie: Uskutoční sa vopred u organizátora súťaže
Predpis : Hrá sa podľa pravidiel futbalu a záväzných ustanovení SFZ.
Hrací systém a hrací čas: a) Stretnutia sa zúčastňujú dve družstvá s počtom hráčov 4+1 : 4+1 (4 hráči v poli a jeden brankár)

b) Minimálny počet hráčov každého družstva na ihrisku pre začiatok a pokračovanie súťaže: 4 hráči.

c) Počas hry dochádza k striedaniam na vlastnej polovici ihriska pri stredovej čiare.

d) TRVANIE ZÁPASU: Dĺžka jedného zápasu je 2 x 10 minút s prestávkou max 1 minúty na výmenu strán. Prestávka medzi zápasmi súťaže nie je dlhšia ako 5 minút.

e) Futbalové brány rozmerov 5 x 2 m

f) rozmery hracej plochy 20 x 40 m

Hracie lopty: Futbalová lopta č. 4
Výstroj: trenírky, štulpne, chrániče, dresy
© Copyright - chcemepomahat.sk