…a vyhraj ešte oveľa VIAC!

V dňoch od 01.06.2021 do 30.9.2021 sa zapoj do akcie čisti hory – vyhraj pobyt. Poď sa “vyvetrať” do Tatier! 

Popri prechádzke či vysokohorskej túre nájdi dve rôzne tabuľky na dvoch rôznych miestach podľa indícií a súradníc, splň jednoduchú úlohu a si v hre o pobyty v Grand hoteli Permon®**** a o množstvo iných kvalitných outdoorových vecí vďaka Blachotrapez s.r.o.

Ak nemáš čas alebo si ďaleko a nemôžeš prísť do Tatier, ale ČISTOTA TVOJHO OKOLIA TI NIE JE ĽAHOSTAJNÁ, čisti svoje okolie a fotku tejto ušľachtilej činnosti zdieľaj na instagrame @chcemepomahat.sk a môžeš vyhrať krásne ceny.

Nezabúdaj – príroda nie je smetisko, ale tvoja obývačka. Odpad patrí do koša, nie do hôr! Preto pomôž so zberom odpadu, ktorý nepatrí do prírody.

Cesta za dobrodružstvom začína práve tu a teraz

Čisti hory – vyhraj pobyt! – dobrá motivácia pre priateľov vyraziť na hory

Ste skupinka priateľov a neviete ako by ste sa mohli spolu zabaviť?

Vyberte sa na hory, alebo len tak vo svojom okolí urobte záslužnú činnosť a vyčistite kúsok parku, detské ihrisko, ulicu…

Ak by ste predsa len zavítali na hory, nezabudnite navštíviť “Tri studničky” a Grand hotel Permon – konkrétne tabuľu pred parkoviskom. Nájdete tam súťažné tabuľky. A ak sa pri nich odfotíte a fotku nám zazdieľate na instagrame alebo facebooku podľa pokynov, môžete na záver súťaže čisti hory – vyhraj pobyt! vyhrať pobyt v spomínanom hoteli.

Tak teda hor sa do hôr (alebo upratovania) – prípadne do obidvoch súčasne.

© Copyright - chcemepomahat.sk