Blachotrapez CUP v Lehote pod Vtáčnikom: Vynikajúci turnaj, ktorý potešil 16 tímov detí do 10 rokov

Blachotrapez CUP v Lehote pod Vtáčnikom dňa 3.6.2023 bol epickým športovým podujatím, ktoré prinieslo vzrušenie a radosť do srdca každého zúčastneného. Tento regionálny turnaj, ktorý sa konal v malebnom prostredí pod zrúcaninou hradu Sivý kameň, privítal až 16 tímov detí do 10 rokov, ktoré sa stretli, aby si zmerali sily a ukázali svoje futbalové umenie. Od začiatku až do konca turnaja panovala neopísateľná atmosféra priateľstva, súťaže a radosti.

Rozvoj športových talentov

Blachotrapez CUP je jedným z najvýznamnejších futbalových turnajov pre mládež. Jeho cieľom je nielen ponúknuť mladým hráčom príležitosť súťažiť, ale aj podporovať a rozvíjať ich futbalové schopnosti. Turnaj sa ukázal ako ideálna platforma pre týchto mladých hráčov, aby mohli prezentovať svoje talenty a získať vzácne skúsenosti na ihrisku. Zúčastnili sa ho tieto tímy: Prievidza A team a B team, Nedožery- Brezany, Chynorany, Lehota pod Vtáčnikom U10 a U9, Oslany, Kanianka A a B team, Nitrianske Rudno, Bystričany, Nitrianske Pravno, Diviacka Nová Ves, Sebedražie, Veľké Bielice a Dolné Vestenice.

Pútavé súboje a kvalitný futbal

Od úvodných zápasov až po finálové stretnutia boli všetky súboje Blachotrapez CUP plné pútavých momentov. Zúčastnené tímy sa nešetrili nasadením, čo prispelo k vysokej kvalite hry na ihrisku. Napriek svojmu mladému veku dokázali hráči prezentovať technické zručnosti, taktickú disciplínu a futbalové IQ. Každý zápas prinášal napätie a neustále sa meniace hry, čo robilo turnaj ešte zaujímavejším pre divákov. Títo mladí futbalisti dokázali ukázať svoj potenciál a vytvárať vzrušujúce momenty na ihrisku. Ich zanietenie a odhodlanie boli viditeľné v každom súboji.

Atmosféra plná nadšenia

Diváci, ktorí prišli na Blachotrapez CUP do Lehoty pod Vtáčnikom, boli svedkami nezabudnuteľnej atmosféry. Rodičia, príbuzní a priatelia hráčov vytvorili živú kulisu, povzbudzovali svoje tímy a vytvárali pocit skutočnej podpory. Úsmevy na tvárach detí a výkriky radosti po každom góle dodávali tú pravú športovú atmosféru. Okrem toho, organizátori turnaja sa postarali o skvelú hudbu, občerstvenie a zábavu pre všetkých účastníkov, čo ešte viac prispelo k zážitku z turnaja. Blachotrapez CUP vytvoril prostredie, kde sa mladí hráči cítili podporení a ocenení za svoje úsilie.

Pochvala pre víťazov a všetkých účastníkov

Po napínavom dni plnom futbalu sa tímy zišli na slávnostnej ceremónii vyhlásenia víťazov. Všetky tímy dostali zaslúženú pochvalu za svoje úsilie, bojovnosť a fair play. Okrem toho, organizátori udelili individuálne ocenenia najlepším hráčom a brankárovi turnaja. Títo mladí futbalisti odchádzali z  turnaja so zvýšenou sebadôverou a nezabudnuteľnými zážitkami. Blachotrapez CUP vytvoril priestor pre uznávanie talentov a odmeňovanie športového ducha. Každý účastník sa cítil ako víťaz a odniesol si so sebou hodnotnú skúsenosť a pamiatku na úspešný turnaj. Do celoslovenského finále sa nakoniec prebojovali: Prievidza, Nedožery – Brezany, Chynorany a Sebedražie. Postúpil aj tím Lehota pod Vtáčnikom U10, ktorému svoje miesto prenechali Oslany. Veľká pocta od nás patrí tímu Prievidze, keď po obdržaní dvoch miesteniek do finále, venovali jedno miesto ďalšiemu tímu v poradí. Pre tento tím sme si pripravili jedno špeciálne prekvapenie… (sledujte chcemepomahat a dozviete sa o aké prekvapenie pôjde)

Blachotrapez CUP v Lehote pod Vtáčnikom 3.6.2023 bol turnajom, ktorý vytvoril nezabudnuteľné spomienky pre všetkých zúčastnených. 16 tímov detí do 10 rokov sa stretlo na ihrisku, aby sa predviedli vo vzrušujúcom súboji. Toto podujatie nielenže posilnilo ich futbalové zručnosti a talenty, ale tiež im prinieslo zábavu, priateľstvo a zápal pre šport. Blachotrapez CUP je jedným z tých turnajov, ktoré zapadnú do histórie Horného Ponitria a budú motivovať mladých hráčov pre ďalšie športové úspechy v budúcnosti.

© Copyright - chcemepomahat.sk