Blachotrapez CUP Dubovica 24.6.2023: Futbalová sláva na východe Slovenska

Dubovica

Blachotrapez CUP – Dubovica, ktorý sa konal dňa 24.6.2023, bol zavŕšením trilógie úspešných eliminačných turnajov Blachotrapez Cup. Po regionálnych turnajoch v Lehote pod Vtáčnikom a Nižnej sme zavítali do Dubovice pri Lipanoch. Veď aj tu má svoje obchodné zastúpenie spoločnosť Blachotrapez, ktorá prináša už tretím rokom radosť z futbalu medzi deti. Tímy mladých futbalistov zo šíreho východu Slovenska sa stretli na ihrisku, aby ukázali svoje futbalové schopnosti, súťažili v zápasoch plných vášne a vytvorili nezabudnuteľné spomienky pre všetkých zúčastnených.

Silná konkurencia a výnimočné výkony

Tento unikátny turnaj privítal tímy z celého východu Slovenska, ktoré sa stretli, aby si zmerali sily a predviedli svoje futbalové umenie. Tímy spod Tatier : Poprad-Stráže, Svit, Štrba pricestovali do Dubovice, aby konfrontovali svojich protivníkov v zaujímavých súbojoch. Konkurencia bola silná. Čirč, Pečovská Nová Ves, Jakubova Voľa, Záhradné, Dubovica, Dulová Ves, Ľubotín, Kamenica, Lipany, Lemešany, Torysa, Svinia… – každý tím túžil po víťazstve. Futbalisti sa nešetrili nasadením a predvádzali technickú dokonalosť, kombinácie a vynikajúce strelecké schopnosti. Každý zápas bol dych vyrážajúci a plný potešenia pre divákov, ktorí si užívali vysokú kvalitu futbalu na ihrisku.

Úspešný tím Odeva Lipany víťazom turnaja

Tím Lipany

Víťazom regionálneho kola Blachotrapez CUPu 2023 v Dubovici sa nakoniec stal mládežnícky futbalový tím Odeva Lipany, ktorý predviedlol vynikajúce výkony počas celého turnaja. Ich disciplinovaná hra, rýchlosť a taktická inteligencia ich priviedli k vydretému, no zaslúženému víťazstvu. Veď o prvenstve v turnaji museli vo finále so Záhradným rozhodnúť až strely zo značky pokutového kopu. Všetky tímy si získali obdiv nielen pre svoje nasadenie, ale aj pre svoju hru fair-play a športový prístup k súperom.

Perspektívy pre rozvoj mladých futbalistov

Turnaj detí do 10 rokov ukázal, že futbal na východe Slovenska má veľký potenciál. Tento turnaj poskytol mladým futbalistom príležitosť ukázať svoje schopnosti a rozvíjať sa vo vzrušujúcom futbalovom prostredí. Tímy, ktoré sa zúčastnili tohto turnaja, odchádzajú s cennými skúsenosťami a motiváciou k ďalšiemu rastu a rozvoju svojich futbalových zručností.

Blachotrapez CUP Dubovica 24.6.2023 zanechal nezmazateľnú stopu v srdciach všetkých zúčastnených. Tento turnaj nielen posilnil a rozvinul futbalové talenty, ale aj vytvoril nezabudnuteľné spomienky a podporil vzájomné priateľstvo medzi mladými hráčmi. Tento úspech a zápal pre futbal je sľubným znamením pre budúcnosť a naznačuje, že Dubovica má skutočný potenciál usporiadať turnaj aj ďalší rok.

Postupujúce tímy do Finále Blachotrapez CUP SK 2023

Po náročných zápasoch sme sa oboznámili s tímami, ktoré sa prebojovali na Finále Blachotrapez CUP SK 2023:

Lipany, Záhradné, Čirč, Široké a Pečovská Nová Ves.

Blachotrapez CUP v Dubovici vytvoril nezabudnuteľné zážitky pre všetkých účastníkov a zanechal nezmazateľný dojem v ich srdciach. Tento turnaj nielen posilnil a rozvinul futbalové talenty, ale aj podporil priateľstvo medzi mladými hráčmi. Ich úspech a vášeň pre futbal sľubujú jasnú budúcnosť a potvrdzujú, že východné Slovensko je skutočne miestom, kde sa budúci futbalisti môžu rozvíjať.

Blachotrapez CUP Dubovica bol veľkolepým futbalovým podujatím, ktoré prinieslo vášeň, talent a radosť z hry na východ Slovenska. Každý tím si zaslúži obdiv za svoje výkony, ale každý účastník turnaja prispel k tomu, že sa táto udalosť stala nezabudnuteľnou. Blachotrapez CUP Dubovica je dôkazom toho, že futbal má veľký vplyv na mladých hráčov, ktorí nachádzajú v tomto športe vášeň, radosť a možnosť rozvíjať svoje talenty.

© Copyright - chcemepomahat.sk