BLACHOTRAPEZ CUP 2022

A je to tu! BLACHOTRAPEZ CUP 2022 už klope na dvere.

Zelená je tráva, futbal to je hra….

Po takmer roku avšak bez akýchkoľvek obmedzení opäť prichádzame k Vám, aby sme potešili nielen Vás, ale najmä vaše ratolesti. Prinášame  Blachotrapez CUP 2022 – futbalové turnaje pre deti do 10 rokov spojené s bohatým sprievodným programom pre všetkých.

Tak ako rastú deti, rastieme aj my a tento rok sme rozšírili ponuku turnajov. Snažíme sa prísť do každého kúta Slovenska a dať šancu zúčastniť sa na tomto úžasnom podujatí ľuďom z čo najväčšieho územia Slovenska.

Bohatý sprievodný program

Program pre celé rodiny

Nemusíte hrať futbal na to, aby ste si s nami užili deň. Príďte si vychutnať zábavu so svojimi deťmi, rodičmi alebo priateľmi. Máme pre Vás pripravené rôzne atrakcie a súťaže. Deti môžete nechať vyšantiť na nafukovacích hradoch, v stánku maľovania na tvár, zatiaľ čo vy si budete vychutnávať kávičku či chutný guláš. Alebo sa zúčastníte súťaží o najrýchlejšiu či najpresnejšiu strelu.

Všetci ste vítaní!

Vybojuj si postup do finále!

Prvý krát na Blachotrapez CUP-e zavádzame možnosť zabojovať o postup do celoslovenského finálového turnaja a získať tak pre svoj klub nielen krásne nové futbalové dresy, ale aj športové futbalové vybavenie na rozvoj futbalového talentu.

Celý Blachotrapez CUP 2022 je rozdelený do troch regionálnych kôl: Východ v Lipanoch, Stred v Nižnej na Orave a Západ v Lehote pod Vtáčnikom.

VÝCHOD – 11.6.2022 Lipany

STRED – 18.6.2022 Nižná

ZÁPAD – 25.6.2022 Lehota pod Vtáčnikom

Na každom regionálnom turnaji bude medzi sebou súperiť 16 tímov. 5  najlepších tímov v regionálnych kolách si vybojuje postup do finálového turnaja v Závažnej Porube na konci Septembra.

FINÁLE – 24.9.2022 Závažná Poruba

Neváhajte a registrujte svoje tímy už teraz.

Vyplňte registračný formulár, stiahnite ho a pošlite na mail koordinátora Vami vybraného turnaja. Mailovú adresu koordinátorov jednotlivých turnajov nájdete v propozíciách. Neváhajte, na každý turnaj je limitovaný počet 16 tímov.

Každý tím sa môže zúčastniť len jedného regionálneho turnaja.

© Copyright - chcemepomahat.sk