BLACHOTRAPEZ CUP 2022

A je to tu! BLACHOTRAPEZ CUP 2022 už klope na dvere.

Zelená je tráva, futbal to je hra….

Po takmer roku avšak bez akýchkoľvek obmedzení opäť prichádzame k Vám, aby sme potešili nielen Vás, ale najmä vaše ratolesti. Prinášame  Blachotrapez CUP 2022 – futbalové turnaje pre deti do 10 rokov spojené s bohatým sprievodným programom pre všetkých.

Tak ako rastú deti, rastieme aj my a tento rok sme rozšírili ponuku turnajov. Snažíme sa prísť do každého kúta Slovenska a dať šancu zúčastniť sa na tomto úžasnom podujatí ľuďom z čo najväčšieho územia Slovenska.

Bohatý sprievodný program

Program pre celé rodiny

Nemusíte hrať futbal na to, aby ste si s nami užili deň. Príďte si vychutnať zábavu so svojimi deťmi, rodičmi alebo priateľmi. Máme pre Vás pripravené rôzne atrakcie a súťaže. Deti môžete nechať vyšantiť na nafukovacích hradoch, v stánku maľovania na tvár, zatiaľ čo vy si budete vychutnávať kávičku či chutný guláš. Alebo sa zúčastníte súťaží o najrýchlejšiu či najpresnejšiu strelu.

Všetci ste vítaní!

Vybojuj si postup do finále!

Prvý krát na Blachotrapez CUP-e zavádzame možnosť zabojovať o postup do celoslovenského finálového turnaja a získať tak pre svoj klub nielen krásne nové futbalové dresy, ale aj športové futbalové vybavenie na rozvoj futbalového talentu.

Celý Blachotrapez CUP 2022 je rozdelený do troch regionálnych kôl: Východ v Lipanoch, Stred v Nižnej na Orave a Západ v Lehote pod Vtáčnikom.

prihlásené tímy:
ŠK Odeva Lipany FK Lemešany TJ Rozvoj Pušovce FK Široké FK Furča Haniska pri Prešove ŠAZZ Trnkov ŠK Záhradné TJ Slovan Pečovská Nová Ves OFK 1934 Spišské Bystré FK Kamenica ZŠ Lipany, Komenského 113

VÝCHOD – 11.6.2022 Lipany

prihlásené tímy:
KS Lubon Blachotrapez PL TJ Tatran Klin FK Nižná OŠK LOKCA TJ Roháče Zuberec ŠK Belá TJ Oravská Lesná MŠK Námestovo TJ Tatran Chlebnice FK Slovan Trstená TJ Veličná MFK Dolný Kubín TJ Družstevník Dlhá nad Oravou

STRED – 18.6.2022 Nižná nad Oravou

prihlásené tímy:
OFK Baník Lehota pod Vtáčnikom Zemianske Kostoľany TJ Baník Sebedražie OFK Lehota FC Baník Prievidza Diviacka Nová Ves Dolné Vestenice Nitrianske Pravno Bošany Chynorany Bystričany Kalinkovo

ZÁPAD – 25.6.2022 Lehota pod Vtáčnikom

Na každom regionálnom turnaji bude medzi sebou súperiť 16 tímov. 5  najlepších tímov v regionálnych kolách si vybojuje postup do finálového turnaja v Závažnej Porube na konci Septembra.

FINÁLE – 24.9.2022 Závažná Poruba

Neváhajte a registrujte svoje tímy už teraz.

Vyplňte registračný formulár, stiahnite ho a pošlite na mail koordinátora Vami vybraného turnaja. Mailovú adresu koordinátorov jednotlivých turnajov nájdete v propozíciách. Neváhajte, na každý turnaj je limitovaný počet 16 tímov.

Každý tím sa môže zúčastniť len jedného regionálneho turnaja.

© Copyright - chcemepomahat.sk